Ansatte


Dette er menneskene som jobber i Stine Sofies Stiftelse, inkludert Stine Sofie Senteret. Du kan lese mer om de ansatte på senteret her.

Ada Sofie Austegard

Generalsekretær
ada@stinesofiesstiftelse.no

Tone Vareberg
John Are B. Jonassen

Leder fag- og tiltaksutvikling
john@stinesofiesstiftelse.no

Erik S. Oksavik

Leder foredrag og undervisning
erik@stinesofiesstiftelse.no

Eva Kvelland

Leder marked og kommunikasjon
eva@stinesofiesstiftelse.no

Hanne Grønberg
Linda Kleivkås
Jørgen Engh

Ansvarlig IT og interne prosjekter
Permisjon
jorgen@stinesofiesstiftelse.no

Bjørg Haugum
Linda D. Brandt

Administrasjonsrådgiver
EDB-Linda
linda.b@stinesofiesstiftelse.no

Anette Håland Svendsen

Regnskapsmedarbeider
anette@stinesofiesstiftelse.no

Malin Albrechtsen

Juridisk rådgiver
malin@stinesofiesstiftelse.no

Susanne Bergstøl

Kommunikasjonsrådgiver
susanne@stinesofiesstiftelse.no

Helene Kløcker

Rådgiver fag- og tiltaksutvikling
helene@stinesofiesstiftelse.no

Tone Emilie

Rådgiver fag- og tiltaksutvikling
(permisjon som familiekontakt)
tone.emilie@stinesofiesenteret.no

Harald Dean

Rådgiver foredrag og undervisning
harald@stinesofiesstiftelse.no

Ole Morten G. Mouridsen

Rådgiver foredrag og undervisning
ole@stinesofiesstiftelse.no

Amanda Adelaide Molvik

Fundraiser

Roger Lien

Fundraiser

Lene Sofie Kjørlien

Fundraiser

Mari Aanensen

Jurist i oppfølgingsteam
mari@stinesofiesstiftelse.no

Kristin Stokke

Daglig leder
Stine Sofie Senteret
kristin@stinesofiesenteret.no

Stian Tobiassen

Psykolog og fagansvarlig
Stine Sofie Senteret
stian@stinesofiesenteret.no

Anders Dovran

Psykolog og forsker
Stine Sofie Senteret
andersd@stinesofiesenteret.no

Nils Bjørn Olsbu

Teamleder Familiekontakter
Stine Sofie Senteret
nils.bjorn@stinesofiesenteret.no

Daiga Ebrahimiam

Drifts- og serviceansvarlig
Stine Sofie Senteret
daiga@stinesofiesenteret.no

André Martins Jørgensen

Kjøkkensjef
Stine Sofie Senteret
andre@stinesofiesenteret.no

Anders

Familiekontakt
Stine Sofie Senteret

Bård

Familiekontakt
Stine Sofie Senteret

Erik

Familiekontakt
Stine Sofie Senteret

Jorunn

Familiekontakt
Stine Sofie Senteret

Stig

Familiekontakt
Stine Sofie Senteret

Kathrine

Familiekontakt
Stine Sofie Senteret

Katrine

Familiekontakt
Stine Sofie Senteret

Veronica

Familiekontakt
Stine Sofie Senteret

Christoffer

Familiekontakt
Stine Sofie Senteret

Martin

Familiekontakt
Stine Sofie Senteret

Kaia

Oppfølgingsteam
Stine Sofie Senteret

Andreas

Kokk
Stine Sofie Senteret

Kristin

Kjøkkenassistent
Stine Sofie Senteret

Sigfrid

Kjøkkenassistent
Stine Sofie Senteret

Tom-Andre "Tommen"

Vaktmester
Stine Sofie Senteret

Magne

Vaktmester og familiekontakt
Stine Sofie Senteret

Tobias

Kjøkken- og vaktmesterassistent (permisjon)
Stine Sofie Senteret

Agnes

Servicemedarbeider
Stine Sofie Senteret

Paulo

Servicemedarbeider og nattevakt
Stine Sofie Senteret

Nasrin

Servicemedarbeider
Stine Sofie Senteret

Maria

Administrasjonssekretær (permisjon)
Stine Sofie Senteret

Berit

Administrasjonssekretær
Stine Sofie Senteret

Ellen Marie

Administrasjonssekretær
Stine Sofie Senteret

Torunn

Tilkallingsvikar
Stine Sofie Senteret

Ruta

Servicemedarbeider
Stine Sofie Senteret

Markus

Nattevakt
Stine Sofie Senteret